Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2020-11-25 14:59:52

Dostawca zestawów do zakłócania systemów nawigacji satelitarnej poszukiwany

     W dniu 25 listopada br. opublikowane zostało przez Inspektorat Uzbrojenia ogłoszenie o rozpoczęciu postępowania na dostawę 18 kompletów zestawów do zakłócania systemów nawigacji satelitarnej kr. Heliotrop. Przedmiot zamówienia obejmuje również: testy, szkolenie personelu, dostarczenie zestawów części zamiennych oraz opracowanie dokumentacji technicznej i udzielenie licencji na dokumentację techniczną Zamawiającemu. Na realizację zamówienia Wykonawca będzie miał dwa lat od daty zawarcia umowy. Postępowanie prowadzone jest zgonie z przepisami ustawy Prawo zamówień publicznych w procedurze negocjacyjnej.

GPSIII-Fot.LM

  Przedmiot zamówienia dotyczy pozyskania zestawów do zakłócania w wersji przenośno-przewoźnej, z których każdy powinien być przewożony różnymi rodzajami transportu oraz zapewniać możliwość instalacji i pracy w tymczasowych pomieszczeniach. Przeznaczony będzie do zakłócania systemów nawigacji satelitarnej z uwzględnieniem ciągłej pracy systemów własnych. Powinien posiadać zdolność efektywnego zakłócania dookólnie i sektorowo nawigacji satelitarnej dla zakładanego zasięgu oddziaływania, bez względu na liczbę satelitów znajdujących się nad horyzontem.

  Zestaw do zakłócania powinien składać się co najmniej z umieszczonych w skrzyni transportowej: jednostki centralnej zestawu do zakłócania, anteny, masztu, terminala graficznego do zarządzania, oprogramowania, akcesoriów (kable, przewody i inne) oraz zestawu części zamiennych.

  Główne planowane kryteria oceny ofert to cena (waga 90) i okres gwarancji (waga 10). Termin składania wniosków o dopuszczenie do udziału w postępowaniu wyznaczono na dzień 15 stycznia 2021 roku.

(TD)

Fot. Lockheed Martin.
powered by Disqus

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Śmigłowiec Bell AH-1 Cobra

Śmigłowiec Bell AH-1 Cobra

Śmigłowiec szturmowy Bell AH-1 Cobra jest z pewnością jedną z najsłynniejszych, o ile nie najsłynniejszą, prowizorek w historii lotnictwa wojskoweg...

więcej polecanych artykułów