Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-05-04 04:05:51

Magazyn Dziennik Zbrojny - numer 9

     Z małym poślizgiem zapraszamy do lektury numeru 9 Dziennika Zbrojnego. Jesteśmy świadkami wielu wydarzeń związanych z obronnością w Polsce. Staramy się za nimi nadążyć. W numerze 9 przeczytacie między innymi komentarz dotyczący projektu koncepcji modernizacji Marynarki Wojennej, kilka tekstów związanych z uruchomionym przetargiem na śmigłowce dla Sił Zbrojnych RP, w tym monografie dwóch największych konkurentów na tym polu: AW149 oraz S-70 Black Hawk.

   Coraz więcej mówi się o modernizacji naszych czołgów Leopard 2A4. Na chwilę obecną konkretnych decyzji brak, ale trzeba mieć bazę do rozmowy o tym wozie - prezentujemy pierwszą część monografii tego czołgu.

   Dział konflikty zbrojne wzbogacił się o artykuł dotyczący wydarzeń sprzed blisko 100 lat - próbach zatrzymania floty podwodnej Państw Centralnych na Adriatyku i działaniach Austro-Węgier, w celu pomieszania szyków Entencie.

   To tylko kilka przykładów, jeżeli choć trochę się rozsmakowaliście, zapraszamy do lektury!

Pobierz numer 9 Dziennika Zbrojnego.

Redakcja
Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Serbska haubica samochodowa SORA

Serbska haubica samochodowa SORA

W ostatnich latach nastąpił silny rozwój samochodowych dział samobieżnych, które stały się ciekawą alternatywą dla haubic gąsienicowych. Rozwój koł...

więcej polecanych artykułów