Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-06-10 15:43:45

Magazyn Dziennik Zbrojny - numer 10

     Zapraszamy do lektury 10 numeru Dziennika. Na początek trochę zmian, przede wszystkim graficznych. Mamy nadzieję, że większe „ugazetowienie” e-gazety przypadnie Wam do gustu. W numerze 10 nawiązujemy do zagrożeń terrorystycznych związanych z trwającymi m.in. w Polsce Mistrzostwami Europy w piłce nożnej. Poza tym, dalej drążymy temat śmigłowców dla Wojska Polskiego oraz przedstawiamy monografię francuskiego patrolowca L'Adroit (typ Gowind) jako przykład nowoczesnych i oryginalnych rozwiązań okrętowych.

   Prócz tematów wiodocących przedstawiamy sporo innych tekstów, między innymi o: łomżyńskim batalionie remontowym, samochodach pancernych Eagle, tegorocznym Baltopsie czy też pokazach lotniczych w czeskich Pardubicach.

Pobierz numer 10 Dziennika Zbrojnego (13MB).

Redakcja
Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
NAREW według PGZ - maksymalizacja wykorzystania posiadanego potencjału oraz lat doświadczeń

NAREW według PGZ - maksymalizacja wykorzystania posiadanego potencjału oraz lat doświadczeń

Postępy w Planie Modernizacji Technicznej Sił Zbrojnych na szczeblu średniego zasięgu jak i krótkiego zasięgu prowadzą do zaognienia dyskusji dotyc...

więcej polecanych artykułów