Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2011-10-02 10:52:51

Magazyn Dziennik Zbrojny - numer 1

     Nasz portal internetowy rozpoczął funkcjonowanie w połowie sierpnia bieżącego roku, niejako przy okazji Święta Wojska Polskiego. Od początku planowaliśmy, że teksty jakie pojawią się na stronach DziennikZbrojny.pl będziemy udostępniać również w formie comiesięcznych plików. Uznaliśmy, że taka forma kompletowania tekstów zawartych na naszym portalu będzie wygodna dla naszych Czytelników.

    

      Z małym opóźnieniem, które obiecujemy, że nadrobimy, przekazujemy naszym Czytelnikom pierwszy numer naszego Dziennika Zbrojnego. Zawiera on głównie artykuły jakie ukazały się w Dzienniku w sierpniu, czyli pierwszym miesiącu naszego funkcjonowania. Z miłą chęcią czekamy na Wasze opinie, co poprawić, o czym napisać. Postaramy się sprostać oczekiwaniom. Aktualna szata graficzna ma formę tymczasową, w miarę upływu czasu uatrakcyjnimy wygląd także naszego e-wydania.

ściągnij Dziennik Zbrojny numer 1, wrzesień (09/2011)

(Redakcja)
Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Pocisk przeciwokrętowy Exocet

Pocisk przeciwokrętowy Exocet

Francuski pocisk Exocet był jedną z pierwszych konstrukcji tego rodzaju skonstruowanych i wprowadzonych do produkcji na Zachodzie, choć palma pierw...

więcej polecanych artykułów