Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-01-14 02:58:52

Magazyn Dziennik Zbrojny - numer 6

     Prezentujemy pierwszy tegoroczny numer Dziennika Zbrojnego. Zgodnie z ostatnią zapowiedzią, zawiera teksty, które dopiero dodamy do portalu internetowego. Numer zawiera przynajmniej kilka ciekawych propozycji. Dla lubiących trochę wróżenie z fusów, tekst o alternatywnej strukturze współczesnych Wojsk Lądowych RP, szczególnie godna polecenia jest pierwsza część szczegółowej monografii śmigłowca Mi-8. Zainteresowani przedwojennym polskim lotnictwem powinni zwrócić uwagę na tekst o badaniach w ZSRR zdobytych w 1939 roku samolotów bombowych PZL-37 Łoś. Tradycyjnie znaleźć można artykuły dotyczące okrętów wojennych oraz komentarze do codziennych wydarzeń (amerykańskie Hueye dla Węgier). Zapraszamy do lektury!

Zapraszamy do pobrania 6 numeru Dziennika Zbrojnego.

Redakcja.
Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Od Wisły do Narwi małymi krokami?

Od Wisły do Narwi małymi krokami?

Już ponad 2 lata upłynęły od chwili, kiedy szef MON Mariusz Błaszczak podpisał umowę o wartości ponad 20 mld PLN brutto na dostawy do 2022 roku prz...

więcej polecanych artykułów