Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

Regulamin

Regulamin komentarzy

  1. Użytkownik publikuje swoje komentarze na własną odpowiedzialność, tym samym ponosi wyłączną odpowiedzialność karną i cywilną za umieszczone treści swoich wypowiedzi. DziennikZbrojny nie ponosi żadnej odpowiedzialności za treści zamieszczane przez wystawiających.
  2. Przy złamaniu któregokolwiek z powyższych punktów moderatorzy mają prawo do wykasowania danego komentarza, bez obowiązku informowaniu autora wpisu. Przy wielokrotnym złamaniu mają prawo do zawieszenia konta danego użytkownika.
  3. Umieszczanie komentarzy o treściach sprzecznych z prawem, propagujących przemoc, rasizm, komunizm i faszyzm oraz naruszających ludzką godność (art. 23 Kodeksu cywilnego) jest zabronione. Zabrania się używania wyrazów uznawanych powszechnie za wulgarne, pogardliwe, obraźliwe lub obsceniczne - niezależnie od formy publikacji (tekstowa, graficzna, itd), również w formie skrótów niepełnego użycia słowa.
  4. Każdy czytelnik ma możliwość zgłoszenia błędów lub/i złamania regulaminu przez innego czytelnika, służy do tego opcja: „flagi”. Komentarz, który zostanie zgłoszony 3 razy zostanie automatycznie ukryty.
  5. Moderatorzy mają ma prawo do edycji lub usuwania treści o charakterze reklamowym.
  6. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości czy chęci odwołania się do podjętych przez moderatorów działań i decyzji (w tym zawieszenia konta) należy wysłać wiadomość przez formularz kontaktowy.
  7. Regulamin obowiązuje od momentu opublikowania i może być w każdej chwili zmieniony. Nieznajomość regulaminu nie zwalnia z obowiązku do jego przestrzegania.
do góry

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Samolot szkolno-treningowy Northrop T-38 Talon

Samolot szkolno-treningowy Northrop T-38 Talon

W chwili skierowania do produkcji ciężkiego dwumiejscowego samolotu myśliwskiego F-89 Scorpion, konstruktorzy firmy Northrop rozpoczęli prace nad s...

więcej polecanych artykułów