Serwis używa cookies. Korzystając z serwisu wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Zapoznaj się z polityką prywatności.
zamknij   

szukaj

2012-10-30 10:49:08

68 rocznica wyzwolenia Bredy przez Polaków

     Film, prezentujący w skrócie przebieg uroczystości, jakie pod koniec października odbyły się w holenderskiej Bredzie z okazji 68 rocznicy wyzwolenia tego miasta przez żołnierzy 1. Dywizji Pancernej generała Maczka. Podtrzymująca tradycję, między innymi Maczkowców – 11. Lubuska Dywizja Kawalerii Pancernej, na czele z jej dowódcą gen. dywizji Januszem Adamczakiem pojechała do Holandii by w sposób godny złożyć na miejscu hołd poległym rodakom. Ponownie, po latach, ulicami miasta przeszła kompania wojska z Czarnej Dywizji. Źródło: 11. DKPanc.

Jeśli masz problemy z odtworzeniem filmu, otwórz film w serwisie YouTube. Jeśli masz problemy z odtworzeniem filmu, otwórz film w serwisie YouTube.

Rejestracja

Funkcja chwilowo niedostępna

×

Logowanie

×

Kontakt

×
Bezzałogowe wieże ZMU będą uzbrojone w pociski rakietowe

Bezzałogowe wieże ZMU będą uzbrojone w pociski rakietowe

W czasie odbywających się w Paryżu targów Eurosatory spółki Grupy WB podpisały porozumienie z podmiotami wchodzącymi w skład Thales Group. Przedmio...

więcej polecanych artykułów